Tel: 0(212)2155533   Whatsapp: 0(553)9139953    
image

Beliniz İncelirken Poponuz Dikleşsin

Brezilya Poposu Mucizesi

Op.Dr. Güray Yeşiladalı hem vucüdunuzdeki fazla yağları alıp sizi inceltecek, hem de kendi yağlarınızı kalçanıza enjekte ederek daha dik ve biçimli bir popoya sahip olmanızı sağlayacak. Hem de hiçbir bıçak darbesi ve yara izi olmadan

Popo Estetiği: Merak Edilenler

Brezilya Poposu tekniği plastik cerrahlar arasında çarpıcı şekilde değişir. Cerrahınızın kullandığı teknik, yalnızca operasyonun sonucunuzu değil, sonuçlarınızın kalıcılığını da etkiler. Op. Dr. Güray Yeşiladalı Popo Estetiği ile ilgili merak edilenleri anlatıyor.

Tüm Videolar »
image
image

Brezilya Poposu Estetiği

Brezily Poposu İşlemi (BBL) işleminde vücudunuzun kendi yağı kullanır, bu yüzden kalçanızı dikleştirmenin en doğal yoludur. Brezilya Poposu işlemi 18 yaş üstü her yaştaki ve vücut tipindeki insanlara uygulanabilecek bir popo estetiği işlemdir.

Vücuttan liposuction yöntemiyle alınan yağ dokusu popoya aktarılınca popo dikliği sağlanır. Uygulamadan sonra herhangi bir dikiş atılmaz, dolayısıyla iz kalması da söz konusu değildir. Bu yağ dokuları bel ve karın bölgesinden alındığında hem karında ve belde belli oranda incelme, hem de popoda diklik eş zamanlı olarak sağlanmış olur.

image

Op. Dr. Güray K. Yeşiladalı

Vanity Estetik Kliniği’nin kurucusu olan Op. Dr. Güray Yeşiladalı, dünyanın en prestijli Plastik Cerrahi topluluğu olan ISAPS’a (International Society of Aesthetic Plastic Surgery) Türkiye’den kabul edilen 57 plastik cerrahtan biridir.

Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde aldığı tıp eğitiminden sonra, önce Justus Leipzig Üniversitesinde daha sonra da ABD’de Wisconsin Üniversitesinde çeşitli akademik çalışmalarda yer aldı. Wisconsin Üniversitesi Plastik Cerrahi Bölümünde bir süre cerrahlık görevini de icra eden Dr. Yeşiladalı, çalışmalarını kurucusu olduğu Vanity Estetik Kliniği’nde sürdürmektedir.

Hasta Yorumları

Hayalini kurduğunuz doğal görünümlü göğüslere kavuşmak için doğru doktor ile çalışmalısınız. Dr. Güray Yeşiladalı ile olan tecrübelerini hastalarımızdan dinleyin.

Diğer Hasta Videoları »
image
background

Aklınızda Soru İşaretleri mi Var? Sizi Arayalım, Sorularınızı Cevaplayalım.

Yağlar Alınan Bölgeler

Yağlar vücudunuzda fazla yağ dokusu bulunan her hangi bir bölgeden alınabilir. Başlıca karın, bel, bacaklar ve kollar sayılabilir. Özellikle karın, bel ve bacak bölgesindeki incelme, kalçanızın daha dik ve dolgun görünmesini sağlayacaktır.

Anestezi Yöntemi

Drastically reduce the time it takes to move from initial concept to production-ready with Stack and Variant Page Builder. Your clients will love you for it!

Ameliyattan Önce

Ameliyattan 4 hafta önce sigarayı bırakmanız ve ameliyattan 1 hafta önce aspirin benzeri ürünlerin alımını durdurmanız gerekir. Ameliyattan önceki akşam, gece yarısından sonra bir şey yememeli ve içmemelisiniz.

Ameliyatın Kalıcılığı

Eğer yağ dokusu en doğru şekilde alınır, işlenir ve kalçaya da en uygun şekilde enjekte edilirse, çıkan sonuç kalıcı olacaktır. İşlem, doğru uygulandığında bir düzeltme gerektirmemelidir.

Kilo Verme Halinde

Eğer işlem en doğru şekilde yapılırsa, hasta işlem sonrası ister kilo versin ister kilo alsın, kalçaya enjekte edilen yağ dokusu etkilenmeyecektir.

Sonuç Nasıldır

Prosedür, kalçanın üst kısmını dolduracak şekilde tasarlanmıştır, böylece popo kalkık ve dolgun görünür. Ortaya çıkan sonuç, daha ince bir vücut profili ve daha dolgun ve dik bir kalçadır.

WhatsApp ile Sor!